Сайт компанії ENVIRCO, ХЕПА фільтр, HEPA фільтр, ULPA фільтри, стерильний фільтр, стерильне повітря, фільтрація повітря в чистих приміщеннях, Envirco, ламінарний потік повітря, чиста кімната, чисте приміщення, очищення повітря від вірусів та бактерій.


Перейти до змісту

Кондиціонування в чистих приміщеннях.

FAQ

Кондиціонування повітря в чистих приміщенях

Чистий кімната - Кондиціонер - вентиляційний фільтр МАС10
Кондиціонер забезпечує комфорт і продуктивність персоналу, що знаходиться в чистих приміщеннях, дозволяє швидко охолодити зовнішнє повітря, забезпечує швидкий контроль співвідношення рециркуляції / охолодження повітря, контроль вологості і підтримки стабільної температури повітря.
Модульний кондиціонер працюючи спільно з вентиляційними фільтрами МАС10 від Envirco забезпечує відповідність Вашої чистої кімнати всім встановленим правилам проектування і експлуатації чистих приміщеньрекомендує три варіанти для кондиціонування повітря в чистих приміщеннях з вентиляційними фільтрами MAC10.

Використання існуючої HVAC системи
Існуюча у великих обсягах система кондиціонування повітря (HVAC) забезпечує найбільш ефективне і економічне охолодження ваших модульних чистих приміщень.
Вентиляційні фільтри (FFU) всмоктують охолоджене повітря з навколишньої кімнати, і направляють його безпосередньо в чисті приміщення без спеціальних повітроводів систем витяжної вентиляції. Додаткове навантаження на існуючу систему охолодження і вентиляції можна розрахувати шляхом додавання витрат тепла на певну кількість FFU (близько 1000 BTU/год./шт.), а також обладнання та персоналу в чистих кімнатах.

Модульний (А/С) кондиціонер
На підставі розмірів чистого приміщення Ви можете підібрати потужність кондиціонера для досягнення бажаної температури, і розсіювання тепла всередині чистих приміщень, потрібну кількість вентиляційних фільтрів.
На нижче наведених малюнках приклади кондиціювання в чистих кімнатах.

Кондиціонер з подвійною стелею.

Для дуже великих модульних чистих кімнат ми рекомендуємо використовувати подвійну ізольовану стелю, яка передбачає повернення охолодженого кондиціонером повітря до вентиляторів вентиляційних хепа / ульпа фільтрів (ФФУ).
Модульний кондиціонер встановлений справа внизу чистої кімнати для прийому повітря, яке повертається.
Після охолодження в кондиціонері повітря направляється в подвійну підвісну стелю.
Зліва внизу чистої кімнати розташовані регульовані заслінки, які забезпечують приплив свіжого повітря в чисту кімнату через окремі вентиляційні хепа фільтри.

Кондиціонер без подвійної стелі

У цій схемі охолоджене повітря спрямовується з модульного кондиціонера вгору через повітроводи на вентилятори вентиляційних фільтрів розташованих на стелі чистої кімнати, а повертається (входить до A/C блок) знизу чистої кімнати. Як правило один модульний кондиціонер може роздавати повітря на 6 вентиляційних хепа фільтрів.
Решта вентиляційних хепа фільтрів, як правило, працюють на рециркуляцію повітря в чистій кімнаті через вертикальний повітровод з регульованими заслінками, які направляють свіже чисте повітря в чисту кімнату.
Кожен вентиляційний фільтр вимагає підключення гнучких повітроводів і керування швидкістю повітряного потоку.

Допоміжні системи центрального кондиціонування
У великих модульних чистих приміщеннях центральна система, яка направляє тепле повітря за межі об'єкта, є кращим у порівнянні з A/C модулем. У таких випадках, необхідно встановити повітроводи та рециркуляцію повітря, що виходить, щоб центральна система забезпечувала в достатку охолодження повітря, яке рухається до стелі з вентиляційними хепа фільтрами так, щоби забезпечити необхідну швидкість повітряного потоку всередині корпусу. Ця допоміжна система рециркуляції підключається до центрального елементу обробки повітря, яка повинна відповідати всім вимогам по охолодженню і місцевим правилам.

Примітка: У цих прикладах, тепло видаляється з чистого приміщення в кімнату зовні. У разі великих чистих приміщень і теплогенеруючого обладнання, це вентильоване тепло підвищить температуру навколишнього середовища і збільшить навантаження на A/C модулі, а також будь-які існуючі системи вентиляції та кондиціонування.
Для найбільш ефективної експлуатації, повітроводи і вентилятори повинні бути встановлені на виведення тепла за межі об'єкта.
Як правило, відпрацьоване повітря з ламінарного потоку чистих приміщень всмоктується витяжним вентилятором за допомогою вентиляційних каналів, розташованих внизу уздовж периметра кімнати. Таким чином можна регулювати кількість повітря, що входить і виходить з чистої кімнати, щоб контролювати внутрішній тиск. Повітря, що циркулює проходить назад в чисту кімнату через подвійну підвісну стелю.

Переваги:

- управління великим обсягом повітря дозволяє робити точне регулювання тиску всередині чистого приміщення;
- HEPA фільтрація видаляє субмікронні порошки та інші частинки для захисту зовнішнього середовища;
- ідеально підходить для роботи з небезпечними матеріалами, які вимагають негативний тиск всередині чистої кімнати;
- дистанційне регулювання швидкості обертання вентилятора вентиляційного фільтру дозволяє спростити балансування повітря.

Вгору


Повернутися до змісту | Повернутися до головного меню