Сайт компанії ENVIRCO, ХЕПА фільтр, HEPA фільтр, ULPA фільтри, стерильний фільтр, стерильне повітря, фільтрація повітря в чистих приміщеннях, Envirco, ламінарний потік повітря, чиста кімната, чисте приміщення, очищення повітря від вірусів та бактерій.


Перейти до змісту

Компанія Envirco - новатор в технологіях чистого повітря.

Історія компанії Envirco

Корпорація Envirco вже більше 45 років є новатором в Технологіях Чистого Повітря™ і виробляє повну лінійку hepa та ulpa фільтрів для систем кондиціонування і вентиляції для багатьох галузей промисловості, які вимагають ультра-чистих середовищ для критичних технологій, у тому числі для:
- мікроелектроніки;
- медичного обладнання;
- напівпроводників;
- дискових накопичувачів;
- лабораторного обладнання;
- фармацевтичного ринків;
- харчової промісловості
- а також для багатьох інших галузей промисловості.

Відома іноваційними продуктами і високою якістю, Envirco спроектувала і виготовила першу комерційну "чисту кімнату", перший ламінарний потік в хірургічній операційній, першу персональну безпечну витяжку, і перший низькопрофільний вентиляційний фільтр (FFU).
Постійне лідерство в галузі технологічних рішень, поєднання іноваційних виробів з чудовим рівнєм сервісу та підтримки, роблять
Envirco універсальним постачальником устаткування для забезпечення інфекційного контролю в лікарняних палатах та запобігання розповсюдження атмосферних забруднювачів для "чистих приміщень".

Головний офіс і завод корпорації знаходяться в США.
У 2002 році корпорація
Envirco відкрила свій завод у Китаї на 40.000 квадратних футів, а вже в 2004 році розширила його до 80.000 квадратних футів.

Зараз
Envirco є однією з трьох торговельних марок групи Trion Indoor Air Quality (Trion IAQ), яка належить Air System Components (ASC).
ASC є власником багатьох брендів у сфері дистрибуції та виробництва обладнання для вентиляції та очищення повітря.
Для отримання інформації про
Trion IAQ, відвідайте веб-сайт www.trioniaq.com або ASC www.airsysco.com.


Повернутися до змісту | Повернутися до головного меню