Сайт компанії ENVIRCO, ХЕПА фільтр, HEPA фільтр, ULPA фільтри, стерильний фільтр, стерильне повітря, фільтрація повітря в чистих приміщеннях, Envirco, ламінарний потік повітря, чиста кімната, чисте приміщення, очищення повітря від вірусів та бактерій.


Перейти до змісту

HEPA фільтр Envirco модель IsoClean.

ПРОДУКЦІЯ

HEPA фільтр Envirco модель IsoClean
пересувний, автономний та високоефективний для кімнат ізоляції пацієнтів

IsoClean спроектований для того, щоб легко і економічно створювати ізольовану кімнату негативного тиску.
Він може бути використаний як рециркуляційна система позитивного тиску для очищення повітря в клініках, кімнатах очікування, у відділеннях швидкої допомоги та інших приміщеннях. Його можна використовувати частково або повністю як витяжну систему для створення ізольованої кімнати негативного тиску для можливого використання з пацієнтами, що мають TB, SARS або інші інфекційні хвороби.
При використанні на рециркуляцію IsoClean пропускає через себе до 1360 м3 на годину, щоб забезпечити велику кількість повітрообмінів в приміщенні за годину для мінімізації розповсюдження інфекційних хвороб серед пацієнтів і працівників лікарні.
При використанні IsoClean для створення негативного тиску, при проходженні повітря через HEPA фільтр, відбувається очищення з ефективністю 99.99% для часток розміром до 0.3 мікрон. Повітря можна викидати в навколишнє середовище через вікно або через гнучкий повітровод, розташований на верхній панелі IsoClean.
НЕРА фільтр має 20.4 кв. метра фільтруючої поверхні, що збільшує його життєвий цикл, і знижує витрати на його заміну.

Ізольовані кімнати з низькими витратами
Легке та економічне рішення для створення ізольованої кімнати негативного тиску. Вам всього лише потрібно встановити IsoClean у стандартній кімнаті, під'єднати гнучкий повітропровід до 152 мм фланця, який розташований на верхній панелі моделі для часткового виходу повітря, або ж до опційному 204 мм фланця для повного виходу повітря, і потім направляти очищене повітря в навколишнє середовище через вікно або витяжку в стіні.


Гнучкі застосування
Багатоцільовий HEPA фільтр IsoClean може бути використаний як модель, яка рециркулює чисте повітря, модель для створення негативного тиску або ж, як спліт система для одночасного створення негативного тиску і рециркуляції чистого повітря за допомогою одночасного викиду повітря, в той час як відбувається рециркуляція з поверненням повітря в кімнату.

3-х швидкісний потік повітря
IsoClean має 3 швидкості для регулювання повітряного потоку, які забезпечують 935 - 1173 - 1360 м3/ч (± 10%) для ефективної фільтрації повітря для кімнат з різними розмірами.

+ збільшити

Обмін повітря в кімнаті протягом години
Забезпечує до 27 повітрообмінів протягом години в стандартній кімнаті (5.5 x 3.7 x 2.4 м; 113 куб. м) для пацієнтів.

Низька і висока рециркуляція чистого повітря
Кімнатне повітря з вмістом шкідливих домішок всмоктується через вхідні грати на нижній панелі, в той час як відбувається викид очищеного повітря на великій швидкості через вихідні грати, розташовані на верхній панелі IsoClean, створюючи або стрімку, або в режимі вільного прискорення повітряну рециркуляцію, оптимізуючи зону дихання для пацієнта або працівників лікарні.

Маленький і транспортабельний
IsoClean можна легко переміщати на роликах з однієї кімнати в іншу.

Простота в обслуговуванні
НЕРА фільтр і передфільтр мають простий і зручний доступ для заміни.

Низький рівень шуму
52 dBA на низькій швидкості, 56 dBA на середній и 60 dBA на високій швидкості.

Перед-фільтр
Замінний фільтр з нетканого поліестеру, обрамлений в рамку.

Фільтр
НЕРА фільтр в алюмінієвій рамці з мінімальною ефективністю 99.99% для часток до 0.3 мікрон, апробований аерозолем. Сенсор повітряного потоку вказує на час заміни фільтра.

Специфікація

152 мм вихідний отвір
Розташований на верхній панелі моделі для використання як спліт системи для створення, як негативного тиску, так і рециркуляції повітря.

IsoClean

Мотор, збірний двигун

Пряма передача, безперервний режим, 1/3 кінської сили, 25 kW, 3-швидкісний мотор, підшипники з довічною герметизацією, захист від перевантажень, розташована на "чистій стороні" фільтра. Мотор/двигун встановлений на віброгасящіх гумових підставках і спроектований так, щоб забезпечити потрібний потік повітря аж до 50% зростання при початковому статичному тиску.


Електричне підключення

Стандартна Євро модель 220 В, 1 фаза, 50 Гц, шнур з гумовим покриттям 3-prong hospital grade, заземлена заглушка.


Конструкція

Корпус моделі - алюміній, двигун укладений у коррозійно стійкий корпус з поліуретановим покриттям.


Гарантія
Один рік.

Застосування в лікарнях
- кімнати негативного тиску
- взяття мокротиння на аналіз
- кімнати ниркового діаліза
- відділення інтенсивного догляду

Вгору


- кімнати очікування

- кімнати швидкої допомоги
- реконструкція лікарні
- кімнати бронхоскопії

Інші застосування
- клініки
- дитячі консультації
- лікарські офіси
- зубопротезні кабінети


- наркологічні центри
- притулки для бездомних
- виправні заклади


Повернутися до змісту | Повернутися до головного меню