Сайт компанії ENVIRCO, ХЕПА фільтр, HEPA фільтр, ULPA фільтри, стерильний фільтр, стерильне повітря, фільтрація повітря в чистих приміщеннях, Envirco, ламінарний потік повітря, чиста кімната, чисте приміщення, очищення повітря від вірусів та бактерій.


Перейти до змісту

Таблиця класифікації повітряних фільтрів.

FAQ

Таблиця класифікації повітряних фільтрів

Повітряні фільтри використовуються для підтримки заданої чистоти повітря, відповідно до технологічних вимог.
У зв'язку з цим їх поділяють, залежно від ефективності дії - фільтрувальної здатності, на 3 класи:
- грубого очищення (вловлюють частинки розміром більше 10 мкм);
- тонкого очищення (вловлюють частинки розміром більше 1 мкм);
- «абсолютні» фільтри високого очищення.

Клас
очищення
повітря

DIN 24184
DIN 24185

EN 779

EUROVENT
4/5

EN 1882

Ефективність очищення

Використання

Грубе
очищення

EU1

G1

EU1

 

< 65

Фільтри грубого очищення, використовуються в приміщеннях і процесах з низькими вимогами до чистоти повітря. Попереднє очищення в системах вентиляції та центрального кондиціонування. Застосовуються при експлуатації компресорів, холодильних машин в умовах великої запиленості.

EU2

G2

EU2

 

65 - 80

EU3

G3

EU3

 

80 - 90

EU4

G4

EU4

 

90 >

Тонке
очищення

EU5

F5

EU5

 

40 - 60

Фільтри тонкого очищення повітря використовують в системах кондиціонування і вентиляції. Очищення повітря газотурбінних агрегатів. Застосовуються в якості фільтрів другого ступеня очищення (доочищення). Використовуються в лікарняних палатах, адміністративних будівлях, готелях, при виробництві продуктів харчування, ліків, в електронній, м'ясомолочної промисловості тощо.

EU6

F6

EU6

 

60 - 80

EU7

F7

EU7

 

80 – 90

EU8

F8

EU8

 

90 – 95

EU9

F9

EU9

 

95 >

Особливо
тонке
очищення

 

H10

 

EU10

85

Фільтри абсолютної очистки застосовуються для чистих зон, чистих приміщень. У фармацевтичній та електронної промисловості, в якості "фінішних" фільтрів, для вирішення проблем санітарії, гігієни та мікроклімату в лікувальних установах, операційних; на АЕС; при виробництві продуктів харчування (бродильні відділення), ліків, тощо.

 

H11

 

EU11

95

 

H12

 

EU12

99,5

 

H13

 

EU13

99,95

 

H14

 

EU14

99,995

 

U15

   

99,9995

Фільтри остаточного очищення повітря застосовуються в приміщеннях з найвищими вимогами до чистоти повітря.

 

U16

   

99,99995

 

U17

   

99,999995

 

U18

   

99.9999995

Повітряний фільтр використовують з метою підтримки певної чистоти повітря, яка відповідає встановленим технологічним вимогам. На сьогоднішній день повітряні фільтри ділять на три основні класи - це фільтри тонкої, грубої очистки, а також «абсолютні» фільтри, які відрізняються найбільш високим ступенем очищення.
Фільтри тонкого очищення найбільш часто застосовують в якості другого ступеня очищення. Вони застосовуються в системах вентиляції та кондиціонування повітря і відрізняються досить високою ефективністю і продуктивністю. Фільтр тонкого очищення особливо часто використовують під час виробництва різного роду продуктів харчування, ліків, а також у лікарняних палатах та адміністративних будівлях.
Купити фільтр тонкого очищення повітря з найкращим поєднанням ціни та якості Ви можете, скориставшись послугами нашої компанії. Ми пропонуємо найбільш високоякісні та ефективні фільтри для очищення повітря, які відрізняються надійністю і великою ефективністю, завдяки чому Ви можете бути впевнені в найкращій якості пропонованих нами виробів.
Фільтр тонкого очищення забезпечує найбільш високоефективну затримку забруднюючих частинок в системах аспірації та вентиляції. Головною особливістю даного виду фільтрів є наявність спеціального фільтрувального матеріалу. Він складається з тонких синтетичних волокон за допомогою яких і відбувається затримка найдрібніших частинок.
Абсолютні фільтри або фільтри hepa частіше використовують з метою створення антибактеріального повітряного середовища, захисту від різних шкідливих викидів, а також для підтримки чистоти у виробничих приміщеннях.
Компанія Envirco пропонує широкий асортимент високоякісних повітряних фільтрів за найбільш доступними цінами. Кваліфіковані консультанти нашої компанії нададуть допомогу у виборі фільтра, який найкращим чином підійде саме для Вас, завдяки чому Ви можете бути впевнені в тому, що придбаєте дійсно ефективне виріб, який відрізняється високою якістю і ефективністю.


Повернутися до змісту | Повернутися до головного меню