Сайт компанії ENVIRCO, ХЕПА фільтр, HEPA фільтр, ULPA фільтри, стерильний фільтр, стерильне повітря, фільтрація повітря в чистих приміщеннях, Envirco, ламінарний потік повітря, чиста кімната, чисте приміщення, очищення повітря від вірусів та бактерій.


Перейти до змісту

Вентиляційні HEPA та ULPA фільтри Envirco.

ПРОДУКЦІЯ

Всі моделі HEPA та ULPA фільтрів Envirco

Одним з найбільш успішних напрямків продукції Envirco як і раніше залишаються вентиляційні гепа та ульпа фільтри серії МАС10, які мають низький рівень шуму і високу продуктивність. Вони відомі у всьому світі і застосовуються в різних галузях для отримання чистого стерильного повітря. Основною перевагою фільтрів є модульна конструкція, яка дозволяє швидко змінювати параметри чистої кімнати і не залежати від демонтажу або установки вентиляційних повітропроводів.

Дізнайтесь більше про всі моделі вентиляційних HEPA та ULPA фільтрів Envirco

модель MAC10 XL

модель MAC10 IQ

Модель MAC10LE-DC

Канальний стельовий модуль

модель IsoClean

панельні фильтри

Сьогодні вентиляційні HEPA фільтри користуються великою популярністю у всьому світі, більшою мірою через те, що є найбільш високопродуктивними і мають досить низький рівень шуму. Гепа фільтри для чистих приміщень досить розповсюджені і серед величезного розмаїття часом досить складно обрати кращу модель.
Компанія Envirco пропонує Вам свою допомогу в підборі найбільш якісного та ефективного гепа фільтра, який найкращим чином підійде саме Вам. У нас Ви знайдете найбільш широкий асортимент гепа фільтрів для очищення повітря, завдяки чому Ви швидко задовольните свої вимоги.
Фільтр HEPA відрізняється найбільш високою ефективністю і забезпечує видалення частинок до 0,3 мікрон. Ефективність використання даного виду фільтрів становить 99,99%, що є важливим для чистих приміщень, та дозволяє вважати фільтри HEPA одними з найбільш якісних і ефективних. Завдяки численним перевагам вони користуються великою популярністю і їх затребуваність з кожним днем тільки зростає.
Купити фільтри HEPA Ви можете, скориставшись послугами компанії Envirco. Ми пропонуємо виключно високоякісні фільтри, які мають високу ефективність, перевірену спеціальними скан - машинами, завдяки чому Ви можете, не турбуватися про їх надійність.
Гепа фільтр для чистої кімнати повинен бути найбільш високоефективним, адже чиста кімната являє собою досить складне технічне спорудження, в якому постійно необхідно підтримувати стерильний мікроклімат. HEPA фільтри, що поставляються компанією Envirco, мають високий рівень якості, тривалу продуктивністю та ефективність, завдяки чому, ми можемо задовольнити будь які Ваші вимоги в проектуванні та спорудженні чистих приміщень. Звертаючись до нас, Ви можете бути впевнені в тому, що придбаєте найбільш високоефективні HEPA фільтри, які відрізняються відмінною якістю та ефективністю.
Вентиляційний HEPA фільтр для чистого приміщення від Envirco - це багаторічний досвід і кропітка праця, завдяки яким вдалося створити найбільш ефективний фільтр для чистого приміщення на сьогоднішній день.


Повернутися до змісту | Повернутися до головного меню