Сайт компанії ENVIRCO, ХЕПА фільтр, HEPA фільтр, ULPA фільтри, стерильний фільтр, стерильне повітря, фільтрація повітря в чистих приміщеннях, Envirco, ламінарний потік повітря, чиста кімната, чисте приміщення, очищення повітря від вірусів та бактерій.


Перейти до змісту

Запитання і відповіді про вентиляційні HEPA та ULPA фільтри Envirco.

FAQ

Запитання та відповіді про вентиляційні HEPA і ULPA фільтри Envirco

Нижче наведені деякі з найбільш поширених питань, які ми отримуємо.
Якщо у Вас є питання, на яке немає тут відповіді, будь ласка, контактуйте з нами.

Що таке HEPA та ULPA фільтри?

High Efficiency Particulate Air HEPA фільтри видаляють частинки від 0,3 мікрон і вище з ефективністю 99,99%. Ці фільтри виготовлені з ниток зі скловолокна прядених гачком. Цей матеріал складають у гофру для збільшення площі поверхні фільтра і кладуть у рамку. Кріплення термоклеем використовується для підтримки складок гофр досить віддалених одна від другиї, щоб дозволити повітрю рівномірно проходити між ними. Ultra Low Penetration Air (ULPA) фільтри видаляють частинки від 0,12 мкм і більше, з ефективністю 99,9995%. Як HEPA фільтри, ULPA фільтри виготовляються з скловолокна.
Фільтри Envirco відповідають всім рекомендаціям IEST.

Як довго служить HEPA фільтр?

У стандартному середовищі чистих приміщень HEPA фільтр може служити від трьох до п'яти років або навіть більше. Життєвий цикл HEPA фільтра також залежить від умов навколишнього середовища і частоти заміни пред фільтра.
Через деякий час продуктивність по повітрю зменшується, а статичний тиск фільтра збільшується, Насправді HEPA фільтри стають більш ефективними по мірі забруднення фільтра. Фільтр повинен бути замінений після досягнення повного забруднення. Наприклад, якщо HEPA фільтр встановлений на швидкість 0.45 м/c, але він видає тільки 0.35 м/c, HEPA фільтр повинен бути замінений.

Де я можу знайти заміну фільтрів для моделі MАС10?
Envirco може постачати змінні фільтри для будь-якої моделі MAC10. Правильно поміряйте розміри моделі MAC10, в якій хочете замінити фільтр, або перепишіть маркування і зв'яжіться з нами.

Як часто мені потрібно міняти пред фільтр?

У брудному середовищі, пред фільтр, або фільтр попереднього очищення, можливо, буде потрібно замінювати кожні три місяці.
Частота в основному залежить від умов навколишнього середовища.

Чи є у вас інструкція з експлуатації для моєї моделі?

Так, ми можемо надати Вам інструкцію з експлуатації для моделей, які ми виготовляємо. Для того, щоб визначити правильно, яка інструкція відповідає моделі, будь ласка, надайте номер моделі або серійний номер (як правило, розташовані поруч із двигуном і пред фільтром), і будь-яку назву, яка ідентифікує модель або марку моделі.

Чи буде HEPA фільтр захоплювати віруси?

Так. Згідно з дослідженнями Ленгмюра можна прийти до висновку, що теоретична ефективність HEPA фільтра є досить високою 99,99% для часток, розміром 0,3 мікрона в діаметрі, і ефективність збільшується для часток, які більше 0,3 мікрона. Більшість вірусів, мають розміри від 0,01 до 0,5 мкм. У цьому діапазоні HEPA фільтри ефективні.

Що таке ламінарний потік повітря?

Ламінарний повітряний потік - це контрольований потік повітря, який переміщує цілий об'єм повітря в межах певного простору з однаковою швидкістю (0,45 м/с) в одному напрямку вздовж паралельних ліній потоку.

Наскільки великий мікрон?

Мікрон дорівнює одній мільйонній метра. Людське волосся, наприклад, становить близько 75 мкм в діаметрі, а бактерії мають розміри від 0,35 - 10 мкм. Дрібна частка, яку може бачити людське око, становить 50 мікрон.

Як я можу замовити запасні частини?

Envirco поставляє запасні частини для всіх моделей, які виготовляє. Щоб визначити необхідну запчастину у Вашій моделі, будь ласка, вкажіть назву моделі або серійний номер (як правило, розташовані поруч із двигуном і пред фільтром). Після цього зверніться до представника компанії Envirco.

Скільки часу потрібно для отримання оплаченого замовлення?

Всі товари поставляються зі складу в Гамбурзі, Німеччина. Якщо товар є на складі, то як правило це може зайняти від 2 до 3 тижнів. Якщо товар необхідно отримати раніше, необхідно буде оплачувати авіа перевезення. За більш детальною інформацією звертайтеся до представника компанії Envirco.


Повернутися до змісту | Повернутися до головного меню